Zespół medyczny lekarzy stomatologów i asystentek stomatologicznych

DR Maciej Nowiński

DR Maciej Nowiński

właściciel, lekarz stomatolog, lekarz medycyny, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Ukończył Wydział Lekarski oraz Wydział Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W roku 2013, 2014 oraz 2015 został nagrodzony Platinium Preferred Award za wkład w rozwój implantologii. Nagroda ta jest corocznie przyznawana 700 lekarzom w 70 krajach Świata. W 2010 ukończył Studium Doktoranckie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Konsultant implantologiczny oraz certyfikowany implantolog Biomet 3i.

Od 2015 roku rozpoczął prestiżowe studia podyplomowe – Linhart Implant Continuum Education NYU, odbywające się w Collage of Dentistry New York University w Stanach Zjednoczonych. Prowadzi szkolenia i kursy z zakresu implantologii oraz sterowanej regeneracji kości.

Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów z dziedziny implantologii, sterowanej regeneracji kostnej oraz protetyki potwierdzonych dyplomami i certyfikatami. Jest autorem i współautorem publikacji i doniesień zjazdowych na zjazdach krajowych i zagranicznych z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej.

Dr Jacek Śniatowski

Dr Jacek Śniatowski

właściciel, lekarz stomatolog, lekarz medycyny

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej: wydział lekarski oraz wydział stomatologii.

Głównym obszarem zainteresowania jest nowoczesna protetyka, a w szczególności kompleksowe odbudowy protetyczne oparte na implantach.

Od 2015 roku rozpoczął studia podyplomowe z zakresu implanto-protetyki w Collage of Dentistry New York Uniwersity w Stanach Zjednoczonych. Regularnie bierze czynny udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Dr Bartłomiej Pawlus

Dr Bartłomiej Pawlus

lekarz stomatolog, ortodonta

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu (1999). Obecnie kontynuuje studia doktoranckie w Ołomuńcu.
Głównym obszarem jego zainteresowań oraz pasją jednocześnie jest ortodoncja.Regularnie bierze udział w specjalistycznych kursach krajowych i zagranicznych, jest również autorem wielu publikacji naukowych. W 2013 roku zdał egzamin specjalizacyjny z ortodoncji w DEPARTMENT OF ORTODONTICS, INSTYTUTE OF DENTAL MEDICINE, PALACKY UNIVERSITY, OLOMOUC. Preferuje aktywne formy wypoczynku: off road, tenis, pływanie, motocykle, sporty zimowe.

Dr Katarzyna Chabior

Dr Katarzyna Chabior

lekarz stomatolog

Jestem lekarzem dentystą – tytuł ten otrzymałam kończąc Śląski Uniwersytet Medyczny. W swojej codziennej pracy zajmuję się głównie stomatologią estetyczną – dzięki mnie moi Pacjenci odzyskują piękny i zdrowy uśmiech. Osiągam to zarówno przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów kompozytowych, jak również rozwiązań protetycznych.

W kręgu moich zainteresowań znajduje się również periodontologia, dlatego zgłaszać  się mogą do mnie także pacjenci z chorobami przyzębia i dziąseł. Wraz z innymi lekarzami w NOWADENT dbam kompleksowo o zdrowie jamy ustnej naszych Pacjentów.

Dr Bartłomiej Dziankowski

Dr Bartłomiej Dziankowski

lekarz stomatolog

Ukończył studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uczestnik wielu sympozjów oraz konferencji naukowych. Autor oraz współautor publikacji naukowych w czasopismach medycznych. Głównym obszarem zainteresowań jest endodoncja mikroskopowa, protetyka oraz chirurgia. Odbył wiele szkoleń i kursów z zakresu nowoczesnego leczenia endodontycznego pod mikroskopem. Drobiazgowy, precyzyjny, dokładny. Stomatologia jest Jego pasją.Mirianna Patyk

Mirianna Patyk

higienistka stomatologiczna

Wspiera lekarzy stomatologów w swojej pracy. Asystuje głównie przy zabiegach chirurgicznych oraz endodontycznych. Przygotowuje pacjentów do zabiegów i asystuje lekarzowi w trakcie ich trwania. Chętnie podwyższa swoje umiejętności dzięki uczęszczaniu na liczne kursy, wykłady, targi stomatologiczne. Miłośniczka zwierząt w szczególności kotów. Oprócz stomatologii jej pasją jest architektura, podróże. Jest osobą dokładną i zawsze powita Cię z uśmiechem.

Patrycja Niewiadomska

Patrycja Niewiadomska

higienistka stomatologiczna

Asystentka z powołania. Zajmuje się przygotowaniem gabinetu przed pracą lekarza, utrzymaniem czystości oraz opiekuję się pacjentami podczas wizyty tak aby ich pobyt u nas przebiegał z czystą przyjemnością. Czynnie asystuje przy leczeniu zachowawczym, protetycznym oraz podczas wizyt naszych najmłodszych podopiecznych – co sprawia jej największą przyjemność. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach. Wolny czas umila sobie czytając dobrą książkę. Uwielbia zwierzęta a jej pasją jest jazda konna.

Żaneta Grzywa

Żaneta Grzywa

asystentka

Wspomaga lekarzy w ich codziennej pracy co sprawia jej dużą przyjemność. Czynnie asystuje przy leczeniu zachowawczym oraz przy zabiegach chirurgicznych. Chętnie podwyższa swoje umiejętności dzięki uczęszczaniu na liczne kursy i szkolenia. Prywatnie mama Wiktora – a to pomaga na co dzień w pracy z dziećmi. Prócz stomatologii jej pasją są podróże oraz zdrowy tryb życia. Swoją osobą wnosi do gabinetu wśród nas uśmiech na twarzy.

Aneta Sochacka

Aneta Sochacka

rejestratorka, koordynator leczenia pacjentów

Jestem rejestratorką i odpowiadam za pierwszy kontakt z pacjentem ,ten bezpośredni, telefoniczny jak również mailowy . Jako koordynator leczenia pacjentów , dbam aby wizyty były umówione w dogodnym dla każdego terminie i odpowiednio wcześniej potwierdzone. Koncentruje się na tworzeniu pozytywnych relacji zarówno z pacjentami jak i lekarzami. W życiu prywatnym spełniam się w macierzyństwie, które nauczyło mnie dobrej organizacji i podzielności uwagi co przekłada się na profesjonalizm w pracy.

© 2017 Nowadent Centrum Implanologii i Stomatologii w Katowicach