O nas

Centrum Stomatologii i Implantologii NOWADENT - gabinet dentystyczny z powodzeniem utrzymuje się w gronie najlepszych na Śląsku.

Specjalistyczna klinika stomatologiczna i implantologia zębów na Śląsku


Centrum Stomatologii i Implantologii NOWADENT rozwija się nieustannie, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Pacjentów.
Stawiamy na przyjazną atmosferę, w której Pacjenci otrzymują pomoc w każdym przypadku.
Nasza Klinika powstała z myślą o osobach, które szukają nowoczesnych rozwiązań stomatologicznych, pozwalających na leczenie i przywrócenie zdrowego, pięknego uśmiechu.
Nasi doświadczeni specjaliści rozumieją potrzeby Pacjentów i dokładają wszelkich starań, aby sprostać ich wymaganiom. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach krajowych i zagranicznych oraz wprowadzając najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić opiekę i leczenie na najwyższym, światowym poziomie dzieciom i dorosłym.
W naszej codziennej pracy stosujemy innowacyjne rozwiązania w diagnostyce, leczeniu i poprawie estetyki uzębienia, zapewniając tym samym leczenie Pacjentom w każdym wieku.
Nowadent to miejsce, w którym rozwiążesz każdy problem stomatologiczny - leczymy kompleksowo.
Nasze wysokie standardy pracy i kwalifikacje lekarzy są doceniane nie tylko przez polskich Pacjentów, ale również przez osoby z zagranicy, w tym z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Francji.


Nowadent to klinika stomatologiczna specjalizująca się w implantologii, protetyce i chirurgii stomatologicznej, włącznie z leczeniem kanałowym. Ponadto, nasza oferta obejmuje stomatologię zachowawczą, estetyczną, profilaktykę oraz pedodoncję dla najmłodszych Pacjentów.
Dla naszych Pacjentów szczególnie wrażliwych na ból i stres zastosowaliśmy wiele rozwiązań minimalizujących nieprzyjemne doznania.
Nie tylko zapewniamy skuteczne i profesjonalne leczenie, ale również uczymy naszych Pacjentów, jak przełamać lęk przed wizytą u dentysty, pokazując, że nowoczesna stomatologia jest przyjazna i komfortowa.
Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.

Lek. stom. Maciej Nowinski
Współwłaściciel Nowadent
Lek. stom. Jacek Śniatowski
Współwłaściciel Nowadent

Nowadent Katowice

40-868 Katowice

Piastów 8

+32 724 99 46

gabinet@nowadent.pl