Implanty All-on-4 w Katowicach

Utrata uzębienia jest bardzo negatywnym zjawiskiem, ponieważ znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie i uniemożliwia komfortowe spożywanie posiłków. W wielu sytuacjach ubytki masy kostnej sprawiają, że standardowe wszczepianie implantów może być utrudnione. Z tego powodu opracowano metodę All-on-4. Proponujemy odbudowanie uzębienia z użyciem czterech implantów pacjentom z Katowic i okolic. Korzystamy z wysokiej klasy materiałów i pracują dla nas doświadczeni lekarze, którzy przypadek każdego pacjenta analizują indywidualnie.

All-on-4 Katowice – nowoczesne rozwiązanie

Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu wielu pacjentów nie miało świadomości, że istnieje możliwość przymocowania łuku zębowego za pomocą czterech implantów. Dzisiaj jednak jest to popularna metoda, którą docenia się ze względu na stosunkową prostotę, ale też możliwość dopasowania do przypadku każdego pacjenta. Wiele sytuacji sprawia, że większe ubytki zębowe wymagałyby tradycyjnie użycia sporej liczby implantów, jednak istnieje możliwość zamontowania łuku zaledwie czterema. Może się też okazać, że standardowe rozmieszczenie implantów jest niemożliwe przez ubytki masy kostnej. W przypadku All-on-4 można odrobinę przesunąć położenie wspomnianych implantów i nadal zamontować łuk zębowy.

All-on-4 Katowice – dlaczego warto?

Istnieje wiele zalet przemawiających za skorzystaniem z All-on-4. Przede wszystkim jest to możliwość uzyskania pełnego uzębienia w jeden dzień. Pacjent może otrzymać stałą protezę wspartą na czterech implantach w dniu zabiegu chirurgicznego, co znacznie poprawia jakość codziennego funkcjonowania – jedzenia, mowy, odczuwania. All-on-4 polepsza również aparycję. Zabieg jest wskazany szczególnie osobom cierpiącym z powodu bezzębia. Sprawdza się także w trudnych warunkach kostnych. Zęby są odtworzone na stałe, zachowują się i wyglądają jak naturalne. Ponadto czas rekonwalescencji oraz samych zabiegów jest krótszy od standardowego leczenia protetycznego.

All on 4 Katowice – dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu All-on-4. Przed zabiegiem przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem, który umożliwia nam dokładne zaplanowanie leczenia z uwzględnieniem indywidualnych cech danej osoby. Korzystamy ze sprawdzonych implantów wysokiej jakości, a protezy są projektowane i wykonywane przez ekspertów. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.