Implanty – Implanty zębów Śląsk

Utrata zęba jest bardzo problematyczna, nie tylko ze względów estetycznych, ponieważ sytuacja zmniejsza komfort codziennego funkcjonowania, zwłaszcza jeśli chodzi o przyjmowanie pokarmu. Sprawa jest tym bardziej skomplikowana, jeśli uszkodzony został korzeń zęba. Istnieją jednak sposoby, żeby skutecznie odbudować uzębienie. Proponujemy implanty zębów na Śląsku. Oferujemy konkurencyjne ceny i profesjonalną opiekę. Pracują u nas doświadczeni specjaliści, którzy doskonale znają się na zabiegach wszczepiania implantów zębów (Śląsk).

Implanty Śląsk – dlaczego warto?

Implanty zębów pozwalają uzyskać najbardziej zbliżony efekt do naturalnego uzębienia, dlatego zapewniają możliwie maksymalny komfort pod względem budowy zgryzu. Opinie pacjentów potwierdzają, że w wielu przypadkach odczucia podczas jedzenia nie odbiegają od sytuacji sprzed utraty zęba. Ponadto eksperci zalecają stosowanie implantów zębów, ponieważ luka we wspomnianym uzębieniu może zwiększyć ryzyko powstania różnych dolegliwości stomatologicznych, czasami także przesunięcia się zębów. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie wszczepiania implantów zębów na Śląsku, korzystają z nowoczesnych materiałów oraz technik.

Implanty zębów Śląsk – na czym polega zabieg?

Trzeba wiedzieć, że decydując się na implanty zębów, należy poddać się czasami nie jednemu, ale serii zabiegów. Na początku lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem i ocenia jego stan, bada historię chorobową i przyjmowane leki. Ma to na celu stwierdzenie, czy dana osoba kwalifikuje się do zabiegu wszczepiania implantów (Śląsk). Następnie specjalista sprawdza stan jamy ustnej, a także kolor i grubość tkanki miękkiej. Jeśli wszystko jest prawidłowe, planuje wszczepienie implantu zęba (Śląsk). Tym mianem określa się tytanowy wkręt, który jest umieszczany w kości szczęki. Ma on imitować funkcje korzenia zębowego. Po tym następuje okres osteointegracji, czyli połączenia się kości z wszczepionym elementem. Kolejnym krokiem jest odsłonięcie implantu (po około 3-6 miesiącach) i założenie tzw. śruby gojącej. Dzięki temu szczęka pacjenta jest przygotowana do założenia korony, która została opracowana na podstawie kształtu reszty zębów, ich kolorytu oraz ułożenia. Celem zabiegu wszczepiania implantów jest bowiem przywrócenie zgryzowi tych samych właściwości.

Czytaj więcej

Implant Śląsk – dlaczego my?

Oferujemy profesjonalną pomoc specjalistów, pełną wyrozumiałość oraz bezstresowe zabiegi wszczepiania implantów. Działamy w sposób profesjonalny, korzystamy z wysokiej klasy implantów zębów, a korony są projektowane przez doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów.