Implanty zębów Katowice

Implant to sztuczny korzeń (śruba tytanowa) mocowany w kości, na której następnie umieszcza się sztuczny ząb. Implanty zębowe są wykonywane z tytanu, czyli materiału zgodnego, który jest uznawany przez ludzki organizm za naturalną, integralną część uzębienia. Implanty zębów są świetną alternatywą dla innych uzupełnień protetycznych. Dzięki nim można na stałe uzupełnić zęby i cieszyć się trwałym efektem. Jeśli szukacie Państwo specjalisty zajmującego się wstawianiem implantów zębowych w Katowicach, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszego centrum.

Wstawianie implantu Katowice – Nowadent

W naszym centrum Nowadent świadczymy usługi implantologii. Każdy zabieg wszczepienia implantów zębów jest poprzedzony dokładnymi badaniami m.in. diagnostyką radiologiczną, dzięki której można ocenić ilość i stanu kości znajdujących się w miejscu przyszłej implantacji. Wykorzystywane przez nas implanty pochodzą z pewnych i zaufanych źródeł – od wiodących producentów, specjalizujących się w produkcji, rozwoju i sprzedaży stomatologicznych implantów zębowych. Wszelkie używane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Zatem, jeśli szukają Państwo zaufanego specjalisty zajmującego się wstawianiem implantów zębów w Katowicach, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kiedy warto skorzystać z naszych usług wstawiania implantów zębów w Katowicach?

Uzupełnienie brakujących zębów jest zalecane nie tylko ze względów wizualnych, ale także zdrowotnych. Dzięki implantom można zachować zdrowy uśmiech i zapobiec utracie reszty zębów.

Wstawienie implantów zębów (Katowice) to świetne rozwiązanie zarówno dla osób, które straciły jednego lub kilka zębów, jak i pacjentów pragnących uzupełnić całe uzębienie. Przy pomocy implantów stomatologicznych można odzyskać korzeń i koronę zęba, a w efekcie zapobiec zanikowi kości.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług wstawiania implantów zębowych w Katowicach?

Wstawienie implantów zębów ma wiele zalet. Dzięki nim można w bezpieczny i szybki sposób przywrócić piękny uśmiech. Pozwalają one uzupełnić nie tylko pojedyncze braki, lecz także całe uzębienia. Ponadto są praktycznie niedostrzegalne pod linią dziąsła. Warto również dodać, że implanty zębów w przeciwieństwie do protez zębowych nie przesuwają się i nie muszą być mocowane przy pomocy klejów. Ich dużą zaletą jest również trwałość i wytrzymałość. Jeśli są Państwo zainteresowani wszczepieniem implantów zębów w Katowicach, zapraszamy serdecznie do kontaktu.