Implanty zębów Sosnowiec

Wstawianie implantów zębów w Sosnowcu

Wstawienie implantów zębowych to innowacyjne rozwiązanie sprawdzające się w sytuacji, gdy pacjent posiada niewielkie ubytki w jamie ustnej lub został całkowicie pozbawiony uzębienia. Dają poczucie wygody, są wyjątkowo trwałe i w przeciwieństwie do protez nie wypadają. Nasi specjaliści są w stanie dopasować kolorystycznie implanty zębowe do płytki zębowej pacjenta. Zabiegi wykonywane w naszym centrum są przeprowadzane przez wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, a wykorzystywane implanty zębów w Sosnowcu cechują się najwyższą jakością i pochodzą od sprawdzonych, zaufanych producentów.

Implanty zębów Sosnowiec – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z naszych usług wstawiania implantów zębów w Sosnowcu? Otóż jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają wiedzę. Stosujemy systemy implantologiczne cechujące się najwyższą jakością. Używamy nowoczesnych metod diagnostyki przed podjęciem decyzji o wstawieniu implantów. Zabiegi wykonujemy w warunkach ambulatoryjnych, zachowując pełną jałowość pola operacyjnego. Implanty zębów wszczepiamy przy użyciu nowoczesnych urządzeń, gwarantujących najlepsze efekty. Pacjentów obejmujemy kompleksową opieką w zakresie przed- i okołozabiegowym, a także opieką profilaktyczną pozabiegową.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wszczepiania implantów w Sosnowcu?

Naszą ofertę wstawiania implantów zębowych w Sosnowcu kierujemy do wszystkich zdrowych osób dorosłych, które posiadają odpowiednią ilość kości w miejscu planowanego wszczepienia implantu. Usługi wszczepiania implantów zębów w Sosnowcu szczególnie polecamy osobom zmagającym się z całkowitym lub częściowym brakiem uzębienia, które chcą odzyskać piękny, naturalny uśmiech i zadbać o swoje zdrowie. Należy pamiętać, że braki w uzębieniu mogą doprowadzić do różnych defektów w jamie ustnej m.in. przesuwania się zębów.

Czytaj więcej

Implanty zębowe Sosnowiec – przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie naszych pacjentów przed wykonaniem zabiegu wszczepienia implantów zębowych wykonujemy wnikliwe badania. Zdarza się, że pacjent nie może zostać poddany zabiegowi ze względu na swój stan zdrowia. Do głównych przeciwwskazań wstawianie implantów zębowych należą:

  • nieustabilizowana cukrzyca,
  • ciąża,
  • zaawansowana paradontoza,
  • stany zapalne przyzębia,
  • bruksizm,
  • choroby nowotworowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegów wszczepiania implantów zębowych w Sosnowcu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przedstawimy szczegóły oferty. Zapraszamy.